Bílá bavlněná trička - zakázkový potisk.

Potištěná bílá trička

     Reklamní potisk bílých triček se provádí klasickým sítotiskem. Používají se běžné vodou ředitelné pigmentové barvy, které jsou následně tepelně fixovány, takže potisk je voděodolný. Textil si v místě potisku zachovává svou původní hebkost a ohebnost.

     Potisk je možno umístit na přední i zadní díl trička (prsa i záda) nebo na rukávy. Maximální velikost potisku předního a zadního dílu je 50 x 70 cm. Bílá trička je  možno potisknout i rastrovým tiskem, případně čtyřbarvotiskem CMYK (tisk fotografií).

     Pro realizaci reklamního motivu na tričko lze použít také výšivku, která je sice a něco dražší, ale na druhé straně působí honosnějším dojmen. Kalkulaci ceny výšivky Vám zpracujeme na základě Vašeho konkrétného zadání (barevný obrázek motivu, velikost výšivky, počet kusů).

     Pro potisk jsou používána trička ze 100 %ní bavlny, která jsou šita z úpletu tělového průměru (nemají boční švy). Úplet je předsrážený (po vyprání nemění velikost ani tvar), u některých modelů (kolekce World of Textiles) je i počesaný. Při této úpravě je na lícové straně úpletu vyčesán jemný vlas, který částečně překrývá typickou strukturu úpletu (smyčky) a úplet je na omak příjemnější. Trička mají krátký rukáv.

    A co může být předmětem Vaší volby:

  • výrobce trička; ve standardní nabídce máme kolekce World of Textiles a Adler, ale na Vaše přání Vám můžeme zajistit i trička z kolekcí B&C nebo Fruit of the Loom
  • gramáž úpletu; 160 - 190 g/m2
  • umístění, motiv a barevné provedení potisku

     Pro realizaci potisku trička je nutný grafický návrh, zpracovaný v křivkách (vektorová grafika), nejlépe v programu Corel DRAW. Ne každý má možnost takového grafického zpracování a proto jsme připraveni pro Vás potřebné grafické práce udělat.

     Jestliže Vás naše nabídka triček příznivě oslovila a chcete získat ještě další informace nebo si trička rovnou objednat, neváhejte a napište nám, na každý Váš e-mail odpovíme.

Zjistit Google PagerankZjistit S-rank

optimalizace PageRank.cz