Textilní bannery (zakázková výroba).

Stojan DISPLAY EASY s bannerem

     Bannery v našem pojetí nejsou, jak jsme zvyklí, různě blikající plochy na webových stránkách, ale obdélníky látky, potištěné reklamním motivem podle Vašeho zadání.

     Pro výrobu se používá 100%-ní polyesterový materiál (Trevira CS) s atestem snížené hořlavosti podle DIN 4102-1 B1. Okraje látky jsou oříznuty horkým nožem (zataveny). Potisk se provádí digitálním sublimačním, tedy nepřímým tiskem.

    K zavěšení (vypnutí) bannerů se používají stojany ve dvou provedeních:  

  • EASY - stojan s lehkou hliníkovou konstrukcí, která sestává ze stabilního podstavce, 3 tyčí a 2 zaklapávacích lišt. Vše je ve stříbrné barvě (eloxovaný hliník) a celý stojan lze složit do transportního vaku (viz obrázek).     
  • ROLL-UP - konstrukce podobná, jako u DISPLAY EASY, ale spodní zaklapávací lišta je upevněna na válci, na který se dá banner natočit a tak schovat do podstavce. Vyrobeno také z eloxovaného hliníku, stojan lze složit do transportní tašky s popruhem přes rameno (viz obrázek).

     My ovšem stojany nevyrábíme, ale můžeme se pokusit Vám je zajistit u externího dodavatele. Dodávky stojanů jsou ale podmíněny momentálním stavem zásob u dodavatele, proto se prosím vždy před objednávkou dotažte na aktuální stav. Děkujeme Vám za pochopení.

     V čem tedy spočívá Vaše volba ?

    Stojan DISPLAY ROLL-UP s bannerem
  • V šíři reklamního banneru; možnosti jsou 80 nebo 100 cm; výška bannerů je jednotná - 200 cm, ale u stojanů ROLL-UP lze použít i bannery výšky 230 cm.
  • V motivu a barevném provedení tisku na banneru včetně podkladové barvy (pro výrobu je používán vždy bílý výchozí materiál).

     Chcete-li si objednat textilní banery samotné, bez stojanů, pak je možno je vyrobit i v jiných rozměrech, než je uvedeno v textu a v ceníku.

     Pro realizaci tisku je třeba grafická předloha, zpracovaná v křivkách (vektorová grafika), nejlépe v programu CorelDRAW. Nemáte-li možnost takového zpracování, můžeme Vám potřebné grafické práce provést.

    Jestliže Vás nabízené bannery zaujaly, chcete se na něco zeptat nebo si reklamní bannery objednat, pak neváhejte a napište nám. Ani jedna zpráva nezůstane bez odpovědi.  

Zjistit Google PagerankZjistit S-rank

optimalizace PageRank.cz