Zavazovací startovní číslo
Převlečný (elastický) startovní trikot
Jednorázová startovní čísla

Startovní čísla a elastické převlečné trikoty - zakázková výroba.

     Pro všechna nabízená startovní čísla platí společně dvě informace:

  • startovní číslo nebo elastický převlečný trikot lze potisknout buď jen číselnou řadou, nebo na ně lze kromě čísel aplikovat libovolný potisk (nápisy, loga, reklama a.t.d.)

  • všechny potisky jsou voděodolné

    V sortimentu startovních čísel Vám můžeme nabídnout výběr z několika druhů, které se vzájemně liší tvarem, kvalitou a pochopitelně také cenou:

  • Nejběžněji používanými jsou zavazovací startovní čísla, sestávající ze dvou dílů - předního a zadního. Díly jsou v horní části (přes ramena) propojeny tkalounem nebo pruhy látky, ve spodní části (okolo trupu) se buď zavazují tkalounem nebo mohou být opatřeny gumou. Čísla mají schválený FIS formát 37 x 27 x 21 cm. Jsou vyrobena z polyesterové tkaniny, která je potiskována sublimací. Číselná řada může být v libovolné barvě.

  • Velice elegantní jsou převlečné elastické startovní trikoty ve tvaru tílka, vyrobené z velmi pružného úpletu ze směsi polyesteru a Elastanu (Lycry) nebo ze 100 %-ního polyesteru. Tato čísla jsou rovněž schválena FIS pro zimní lyžařské sporty, jsou vhodná ale také pro vodní sporty, např. rafting nebo kanoistiku. Potisk se provádí sublimací, přenosové papíry jsou tištěny digitálně. Číselná řada může mít i jinou, než černou barvu.

  • Cenově nejdostupnějšími jsou jednodílná startovní čísla, tvořená jedním obdélníkem netkané polyesterové textilie nebo polyesterové tkaniny. Na dres (oblečení) se připevňují pomocí spínacích špendlíků (špendlíky nejsou součástí dodávky). Tato čísla se používají v atletice, ale také při školních a mládežnických akcích. Potisk je sublimační. Číselná řada může být v libovolné barvě, lze jí doplnit dalším libovolným barevným tiskem, jako např. logem apod.

  Vzhledem v velké variabilitě provedení startovních čísel, kterou jsme právě popsali, berte prosím ceny v ceníku jako přibližné - na konkrétní požadavek Vám zkalkulujeme konkrétní cenu, pochopitelně ještě před uplatněním objednávky.

     Pro potisk startovních čísel (s výjimkou číselné řady) je potřeba grafický návrh zpracovaný v křivkách (vektorová grafika), nejlépe v programu CorelDRAW. Víme, že ne každý zákazník má možnost takového zpracování, proto jsme připraveni Vám tyto grafické práce provést.

     Jestliže Vás naše nabídka startovních čísel zaujala a chcete sa na něco zeptat nebo si startovní čísla přímo objednat, neváhejte a napište nám. Rádi na všechny e-maily odpovíme.

 

Zjistit Google Pagerank Zjistit S-rank