Fandovské sportovní šály - výroba na zakázku.

Ukázka sportovních šál

     Nabízené fandovské fotbalové šály je možnou použít nejenom k fandění a mávání na stadionu, ale také jako součást oblečení, chránící krk před chladem.

   Fans šála je dvojitá (dvě vrstvy látky) a je potištěna z obou stran, přičemž na každé straně může být jiný motiv tisku, jde tedy v pravém slova smyslu o zakázkový potisk. V okamžiku tisku má potiskovaný materiál dvojnásobnou šíři, než hotová šála. Najednou se tedy natiskne lícová i rubová strana šály a následně se látka podélně přeloží tiskem dovnitř a podélně sešije. Pak se obrátí tiskem ven, sežehlí se a na oba konce se našijí akrylové třásně. Tak vznikne neprošitá šála s třásněmi o rozměrech cca 15 x 125 cm.

   Druhou variantou je prošitá šála, u které se po obrácení tiskem ven a sežehlení prošijí obě dlouhé strany šály a teprve potom se našijí akrylové třásně. Rozměry této varianty jsou cca 17 x 125 cm.

    Materiálem pro výrobu šál je 100 % polyesterová hladká pletenina, na oba konce šál jsou našity akrylové třásně, standardně bílé barvy. Potisk je prováděn sublimací (nepřímý tisk), a to buď klasickým sítotiskem nebo digitálním tiskem, výrobce vybere s ohledem na vyráběné množství vždy levnější technologii, konečná podoba šály je u obou technologií stejná. Minimální vyráběné množství je 25 kusů.

Prošitá sportovní šála
Neprošitá sportovní šála

    Vy můžete mít u "své" šály vliv na:

  • motiv a barevné provedení tisku včetně základní barvy šály (výchozí materiál je vždy bílý)
  • velikost šály; 15 x 125 cm nebo 17 x 125 cm

 
   Pro realizaci potisku šály je nutný grafický návrh, zpracovaný v křivkách (vektorová grafika), nejlépe v programu CorelDRAW. Víme, že je mnoho zákazníků, kteří možnost takového grafického zpracování nemají. Proto jsme tady my a jsme připraveni Vám potřebné grafické práce provést.

  Jestli se Vám nabízené šály i jejich ceny líbí a zajímají Vás ještě další podrobnosti, napište nám. Na všechny e-maily odpovíme. Napište nám i v případě, že Vás zajímá cokoliv jiného z naší nabídky nebo chcete-li si výrobu šál přímo objednat.

Zjistit Google Pagerank Zjistit S-rank