Polyesterové dámské šátky - zakázková výroba.

Velké (společenské) šátky

     Základní filozofií zakázkové výroby dámských šátků je poskytnout zákazníkovi možnost mít "vlastní" šátek s motivem podle svých představ.

     Polyesterové šátky nabízíme ve velikostech 90 x 90 cm, 80 x 80 cm, 70 x 70 cm, 60 x 60 cm nebo 50 x 50 cm. Šátky mohou  být klasicky obšité (obroubené) nebo jen oříznuté horkým nožem (laserem).

    Materiálem pro výrobu společenských šátků je polyesterové hedvábí o různé gramáži, od 48 g/m2 po 85 g/m2. Potisk je prováděn sublimací, takže materiál si uchovává svou hebkost a ohebnost a potisk je vysoce odolný proti vodě i UV - záření. Výroba již od 10 kusů. Podle množství  volí výrobce levnější z technologií: klasický sítotisk nebo digitální tisk.

 

Použití malého (sportovního) šátku

     Vy můžete mít u "svého" šátku vliv na:

  • velikost šátku; 90 x 90 cm, 80 x 80 cm, 70 x 70 cm, 60 x 60 nebo 50 x 50 cm
  • motiv a barevné provedení tisku včetně základní barvy šátku (výchozí materiál je vždy bílý)
  • u šátků je možno potisknout rubovou stranu celoplošně jedním odstínem barvy, která pak částečně prosvítá na lícovou stranu

    Pro realizaci potisku šátku je nutný grafický návrh, zpracovaný v křivkách (vektorová grafika), nejlépe v programu CorelDRAW. Víme, že je mnoho zákazníků, kteří možnost takového grafického zpracování nemají. Proto jsme tady my a jsme připraveni Vám potřebné grafické práce provést.

  Jestli se Vám nabízené šátky i jejich ceny líbí a zajímají Vás ještě další podrobnosti, napište nám. Na všechny e-maily odpovíme. Napište nám i v případě, že Vás zajímá cokoliv jiného z naší nabídky nebo chcete-li si výrobu šátků přímo objednat.

 

Zjistit Google PagerankZjistit S-rank

optimalizace PageRank.cz