Hokejové dresy - zakázková výroba.

Standardní střihy hokejových dresů

    Zákázkové hokejové dresy jsou vyráběny z polyesterových úpletů ve třech různých kvalitách. Potisk je prováděn sublimací, což zaručuje vysokou odolnost potisku vůči vodě i UV-záření. Vlastní potisk je realizován digitálně (na plotru), což umožňuje velmi příznivou cenu již při výrobě malého počtu dresů (třeba i 1 kusu). U většího počtu kusů vyjde levněji použití klasického sítotisku; výrobce vždy zvolí levnější variantu, kvalita je u obou technologií stejná.

     V naší nabídce se jedná, na rozdíl od řady jiných nabídek, o stoprocentní zakázkovou výrobu. Při výrobě se totiž vychází vždy z bílého materiálu a jsou potiskovány jednotlivé díly dresu před jeho sešitím. To skýtá možnost celoplošného potisku Vámi zadanou základní barvou, která je tištěna společně s ostatními motivy na dresu, které si určíte také Vy. Tedy žádný výběr z určitého počtu vyvzorovaných modelů, ale zcela vlastní a originální dresy.

Ukázka hokejového dresu

     Pochopitelně Vám můžeme dodat celé sady hokejových dresů, tedy nejenom dresy hráčské, ale i dresy pro brankáře, které jsou svou velikostí uzpůsobeny mohutnosti brankářské výstroje.

     Prosíme sběratele, aby po nás nepožadovali dresy reprezentačních a ligových mužstev; ty jsou chráněny autorskými právy a my tato práva nevlastníme. Děkujeme.

    

     A co všechno může být předmětem Vaší volby ?

  • Materiál, z něhož je dres vyroben; klasický polyesterový úplet QUERCUS nebo dražší ACER WINTER, který oproti Quercusu nemá perforaci (je hladší) a je také teplejší. Fandovské dresy jsou pak vyráběny z odlehčeného úpletu FAN QUERCUS.

  • Střih; standardní střihy: rovný nebo sedlový (používá se v případě, že na dresu chcete mít natištěný motiv, který přechází z ramenou na rukávy) - viz obrázek. Náročnějším zájemcům můžeme nabídnout profesionální střih - PRO STYLE SEDLOVÝ (informace na vyžádání).

  • Velikost; viz velikostní tabulka.

  • Motiv a barevné provedení potisku dresu včetně základní barvy dresu, čísel a jmen hráčů, sponzorských log apod.

     Pro potisk dresů je potřeba grafický návrh zpracovaný v křivkách (vektorová grafika), nejlépe v programu CorelDRAW. Víme, že ne každý zákazník má možnost takového zpracování, proto jsme připraveni Vám tyto grafické práce provést.

     Jestliže Vás naše nabídka hokejových dresů pozitivně oslovila a chcete získat další infornace, nebo si dresy rovnou objednat, tak neváhejte a napište nám. Každý e-mail nás potěší.