Vlajky, prapory a transparenty - zakázková výroba.

Ukázka vlajek

    U tohoto druhu vlajek výrobce zaručuje, že barvy tisku jsou na lícové i rubové straně ve stejné sytosti. Na rubové straně je motiv zrcadlově (stranově) převrácený. Výchozím materiálem je speciální polyesterová pletenina v nepáravé úpravě (vlajkovina) gramáže 115 g/m2. Potisk je prováděn disperzními thermozolovými barvami, které jsou následně tepelně fixované. Tato technologie, stejně jako sublimace, zaručuje vysokou odolnost potisku proti vodě i UV-záření, neboť při ní dochází k probarvení textilních vláken uvnitř, v jejich struktuře.

     Touto technologií lze vyrábět vlajky, jaké si vymyslíte; státní, firemní, klubové, městské apod.

     Motiv potisku i jeho barevné provedení si určíte Vy; vzhledem k tomu, že výchozí textilní materiál je vždy bílé barvy, můžete si určit i základní barvu celé vlajky. Pro provedení tisku je třeba grafická předloha, zpracovaná v křivkách (vektorová grafika), nejlépe v programu CorelDRAW. Nemáte-li možnost takového zpracování, můžeme Vám potřebné grafické práce provést. Stačí, když nám dodáte nějaký náčrtek nebo popis, jak si potisk představujete.

     Také konfekci (způsob ušití) vlajky si určíte Vy. Jednak orientaci vlajky (na ležato, na stojato), jednak způsob jejího upevnění ke stožáru. Na svislou stranu (směrem ke stožáru) Vám můžeme našít textilní poutka, do kterých můžeme vložit plastové karabiny (běžně ve vzdálenosti 0,5 m od sebe). Libovolný okraj vlajky lze opatřit tunýlkem (přeložená sešitá látka) k navlečení na ráhno. Nebo lze oba způsoby kombinovat.

     Pokud chcete vlajky používat ve vnitřních prostorách (např. na výstavách) a potřebujete vlajky nehořlavé, můžeme je pro Vás vyrobit z nehořlavého materiálu a poskytnout Vám atest výrobce látky.

     Vlajky je možno vyrábět již od 1 kusu. Běžně se vyrábějí vlajky do velikosti 1,45 x 5 m, ale vyřešíme i situaci. kdy potřebujete vlajku větších rozměrů. Je ale třeba počítat s tím, že vlajka bude sešita z více kusů a tomu je třeba přizpůsobit tištěný motiv tak, aby nepřecházel přes švy.

     Za stejných podmínek a stejnou technologií lze vyrábět i různé transparenty. Jejich nabídka je v oblasti konfekce ještě rozšířena o možnost nalisování kovových ok pro upevnění transparentu.

     Variant, v nichž lze vlajky a transparenty vyrobit, ať už s ohledem na potisk nebo konfekci, je velké množství a dost dobře nelze všechny zahrnout do jednoduchého a hlavně přehledného ceníku. Každému tedy zkalkulujeme cenu na vyžádání přesně podle jeho požadavku. Pochopitelně ještě před uplatněním objednávky.

     Pokud Vás na této stánce cokoliv zaujalo, chcete se na něco zeptat nebo si přímo objednat vlajky nebo transparenty, pak neváhejte a napište nám, rádi Vám odpovíme.

Zjistit Google PagerankZjistit S-rank

optimalizace PageRank.cz