Stolní vlaječky - zakázková výroba.

Ukázka stolních vlaječek

     Zakázková výroba vlaječek poskytuje možnost širokému okruhu zájemců (sportovní kluby, města a obce, firmy, spolky příznivců čehokoli) mít vlaječku s motivem podle svých představ. Vyrobíme Vám tedy např. fotbalové suvenýry či sportovní trofeje, ale také třeba vlaječky států EU.

     Vlaječky jsou vyráběny z kašírovaného acetátu v saténové úpravě, což spolu se sublimačním tiskem v praxi znamená, že barvy tisku mají jasné odstíny a povrch vlaječky je saténově lesklý. Potisk vlaječek je oboustranný (každá strana může mít jiný motiv) a obvod je obšitý kroucenou šňůrkou, která současně slouží k zavěšení vlaječky. Na objednávku (po dohodě) lze obvod vlaječky obšít třásněni. Potisk je realizován digitální technologií, což má za následek příznivé ceny i při výrobě malého množství kusů. Minimální vyráběné množství je 10 kusů. Vlaječky členských států EU i vlastní vlaječku Evropské unie Vám dodáme již od 1 kusu.

         A co všechno může být předmětem Vaší volby ?

  • tvar a velikost vlaječky; 4 základní velikosti, tvar v podstatě libovolný
  • způsob obšití vlaječky; bílá kroucená šňůrka nebo bílé třásně
  • motiv a barevné provední potisku obou stran vlaječky včetně základní barvy (výroba vychází vždy z bílého materiálu)

       

     Pro potisk vlaječek, jako u všech jiných tisků, je třeba grafický návrh v křivkách (tzv. vektorová grafika), nejlépe v programu CorelDRAW. Víme, že každý zákazník nemá možnost tento požadavek splnit, proto jsme připraveni Vám potřebné grafické práce udělat.

     Jestli se Vám naše nabídka líbí a chcete se o ní dovědět ještě něco navíc a nebo si chcete vlaječky přímo objednat, neváhejte a napište nám, jsme tady pro Vás.

Zjistit Google Pagerank Zjistit S-rank