Textilní reklamní tašky - zakázková výroba a potisk.

Barevné provedení tašek

     Pro reklamní potisk se používají bavlněné látkové tašky. Jejich rozměr je 38 x 42 cm, maximální plocha pro potisk pak 30 x 32 cm. Můžete si vybrat mezi provedením s dlouhými nebo krátkými uchy (viz obrázek). Látkové tašky s dlouhými uchy je možné nosit i přes rameno.

     Další Vaše volba se může zaměřit na základní barvu plátěné tašky. Lze vybírat z bílé (bělené), šedé, žluté, červené, zelené, královské modré a černé (viz obrázek). Ekologickou variantou je pak přírodní (režné, nebělené) provedení tašky.

     Potisk je prováděn vodou ředitelnými barvami, které jsou následně tepelně fixovány, takže potisk je voděodolný. Potisk může být jak plošný, tak i rastrový včetně čtyřbarvotisku CMYK (možno tisknout i fotografie, ale pouze na bílé tašky).

     TAŠKY BEZ POTISKU NEPRODÁVÁME.

Ukázka reklamních tašek

     Tašku lze potisknout z jedné i z obou stran. Co na taškách bude natištěno, tedy motiv potisku, si pochopitelně určíte Vy.

     K provedení reklamního potisku je třeba grafická předloha zpracovaná v křivkách (vektorová grafika), nejlépe v programu CorelDRAW. Pokud nemáte možnost takového zpracování, může Vám naše agentura tyto grafické práce provést podle Vámi dodaných dispozic nebo podkladů (náčrtek, popis apod.)

     Jestli Vás na této stránce cokoliv zaujalo, chcete se na něco zeptat nebo si objednat textilní tašky, pak neváhejte a napište nám. Ani jeden e-mail nezůstane bez odpovědi.

Zjistit Google Pagerank Zjistit S-rank