Svinovací metry s reklamním potiskem.

Potištěné svinovací metry

     K reklamním účelům jsou používány profesionální svinovací metry renomovaného výrobce. Pouzdro je pogumované vysoce pevnou, neklouzavou pryží červené barvy (model SUPRA) nebo v zeleno-černém provedení (model ROTELLO). Profilovaná ocelová páska má matnou povrchovou úpravu s vysokou odolností proti oděru. Stupnice v antireflexním provedení je opatřena černým potiskem. Pouzdro má ergonomický tvar a je opatřeno klipsou na opasek. Robustní pohyblivá koncovka umožňuje měření vnitřních i vnějších rozměrů s přesností EG - II.

     Pokud jde o typ metru, Vaše volba spočívá v jeho délce (3 nebo 5 metrů) a u 5-ti metrů i v šířce ocelové pásky (19 nebo 25 mm).

     Aby bylo dosaženo co nejnižší ceny, neprovádí se reklamní potisk přímo na pouzdro metru, ale na speciální samolepicí etiketu průměru 54 mm. Touto samolepkou lze opatřit jednu boční stranu pouzdra metru (viz obrázek), z druhé strany je klipsa k zavěšení metru na opasek. Potisk samolepek je prováděn digitálním tiskem, takže cena nezávisí na počtu barev, pouze na počtu kusů. Ceny, uvedené v ceníku, jsou včetně nalepení samolepky na metr.

    

     Motiv a barevné provedení reklamního potisku pochopitelně záleží jen na Vás. Další Vaší volbou je druh samolepky; můžete volit mezi lesklým a matným povrchem.

     Jako u všech tisků, i zde je třeba zpracovat grafickou předlohu v křivkách (vektorová grafika), nejlépe v programu CorelDRAW. Nemáte-li možnost takového zpracování, naše agentura Vám potřebné grafické práce může provést.

     Je-li reklama na svinovacích metrech to, co hledáte a potřebujete-li nějaké doplňující informace nebo si chcete metry s reklamou objednat, pak neváhejte a napište nám, rádi Vám pomůžeme.

Zjistit Google PagerankZjistit S-rank

optimalizace PageRank.cz