Společenské kravaty - zakázková výroba.

Zakázkově vyrobené kravaty

     Zakázkovou výrobou kravat dáváme širokému okruhu zájemců z řad firem a spolků, ale i skupin jednotlivců, možnost mít kravatu s vlastním vzorem.

     Materiálem pro výrobu nabízených kravat je polyesterové hedvábí. Potisk se provádí sublimací, čímž je zaručena vysoká odolnost tisku vůči vodě a UV - záření. Současně jsou touto technologií zachovány původní mechanické vlastnosti textilního materiálu (měkkost, ohebnost), protože textilní vlákna se probarvují uvnitř, ve své struktuře. Tisk se u větších množství provádí klasickým sítotiskem, u malých množství, kde by sítotisk byl příliš drahý, digitálně. Výrobce vždy zvolí levnější způsob s ohledem na množství kusů a počet tištěných barev. Výroba již od 2 kusů.

    Tisk kravat provádí renomovaná textilní tiskárna, konfekce (ušití) je záležitostí zkušeného výrobce kravat. Takže Vy dostanete to nejlepší.

   A co na své kravatě můžete ovlivnit Vy ?

  • motiv i barevné provedení potisku včetně základní barvy (výchozí materiál je vždy bílý)
  • etiketu na rubové části kravaty; standarně jsou kravaty opatřeny etiketou Gentlemen´s Line, ale místo ní tam může být Vaše vlastní etiketa, kterou pro Vás podle Vašeho požadavku vyrobíme

     Návrh potisku kravaty (vzor kravaty) musí být zpracován v křivkách, nejlépe v programu CorelDRAW. Pokud možnost takového zpracování nemáte, jednak nejste sami, ale hlavně jsme tady my a jsme připraveni Vám potřebné grafické práce udělat.

     Jestli se Vám naše nabídka kravat zalíbila a máte zájem se o ní dovědět ještě více nebo si chcete výrobu kravat hned objednat, napište nám. Vyhovíme každému Vašemu přání.

Zjistit Google PagerankZjistit S-rank

optimalizace PageRank.cz