Keyholdery MULTI - zakázková výroba.

     Keyholder (ve volném překladu držák klíčů, tedy klíčenka) je určen k zavěšení klíčů. Model MULTI je tvořen asi 85 cm dlouhou stuhou, spojenou do uzavřené smyčky, která se přímo nabízí k zavěšení kolem krku. K ní je rozpojovacím plastovým trojzubcem připojen odnímatelný protikus, tvořený asi 8 cm stuhy s koncovkou pro upevnění klíčů (viz obrázek). Stuha je ideálním místem pro natištění reklamy.

Ukázka keyholderů MULTI

     U provedení MULTI je keyholder standardně opatřen chromovanou kovovou karabinou typu CH (viz obrázek). Tato karabina, na rozdíl od provedení CLASSIC, je díky plastovému trojzubci odnímatelná.

     Potisk keyholderů se provádí sublimací, u malých sérií digitální technologií, u velkých sérií klasickým sítotiskem; výrobce vždy zvolí technologii, která vyjde levněji. Kvalita je u obou postupů shodná.

     Při výrobě se vychází vždy od bílé stuhy a základní barva keyholderu se celoplošně tiskne společně s ostatnámi motivy tisku.

     Před případnou objednávkou si prosím pozorně přečtěte technické podmínky výroby keyholderů.

     A co může být předmětem Vaší volby:

  • výchozí materiál (stuha); s hrubým povrchem - provedení RAW nebo s lesklým (saténovým) povrchem - provedení SAT
  • motiv a barevné provedení potisku včetně základní barvy keyholderu (stuhy)
  • další alternativy sestavení keyholderu podle Vašich představ nebo potřeb - viz kombiprogram

     Pro provedení potisku stuhy je nutný grafický návrh tisku v křivkách, nejlépe v programu CorelDRAW. Víme, že ne každý má možnost takového grafického zpracování a proto jsme připraveni pro Vás potřebné grafické práce provést.

     Pokud Vás naše nabídka keyholderů zaujala a zajímají Vás ještě další podrobnosti nebo si chcete keyholdery přímo objednat, pak neváhejte a napište nám. Jsme tady pro Vás.

Zjistit Google PagerankZjistit S-rank

optimalizace PageRank.cz