Textilní roční kalendáře - zakázková výroba.

Ukázka textilního kalendáře

     Nástěnné závěsné textilní kalendáře jsou řešením v našich krajích dost neobvyklým. Jedná se o obdélník látky (polyesterová tkanina EVA), opatřený nahoře a dole tenkými dřevěnými lištami. Na horní liště je vlastní kalendář opatřen šňůrkou pro zavěšení, spodní lišta svou vahou kalendář napíná. Látka je potištěna sublimačním tiskem, což zaručuje vysokou odolnost tisku proti vodě i UV záření. Tvorba motivu kalendáře může vycházet z vlastních fotek, v potisku může být logo apod. Okraje kalendáře jsou zataveny laserem.

     Výroba vychází vždy z bílého materiálu a celý obsah kalendáře je tištěn podle Vašeho zadání. Nejde tedy o běžné praktiky, kdy se natisknou statisíce stejných kalendářů, na které se pak dotiskují různá loga. Jde o stoprocentní zakázkovou výrobu, každá série kalendářů od nás jsou originály.

     Tento postup umožňuje natisknout na kalendář cokoliv, tedy třeba i novoroční přání a kalendář tak může sloužit také jako novoročenka. Při vhodně zvoleném motivu na kalendáři Vás budou mít Vaši obchodní partneři na očích celý rok. Na rozdíl od klasických papírových novoročenek, které, byť by byly sebekrásnější, skončí za pár dnů v koši.

     Víme, že novoročenky se často posílají poštou. Námi nabízený kalendář se dá kolem jedné z lišt stočit do tenké roličky, kterou lze vložit do obálky a poslat. A po rozvinutí se kalendář během několika okamžiků "vyvěsí". To papírový kalendář neumí.

     A co může být předmětem Vaší volby:

  • motiv a barevné provedení potisku celého kalendáře
  • barva dřevěných lišt ; přírodní nebo mahagon

     Pro realizaci potisku kalendáře je třeba zpracovat grafický návrh v křivkách (s výjimkou případné fotografie), nejlépe v programu CorelDRAW. Pokud nemáte možnost takového zpracování, jsme připraveni Vám tyto grafické práce provést.

     Pokud Vás naše nabídka textilních kalendářů zaujala a potřebujete získat ještě další informace nebo si chcete kalendáře přímo objednat, pak neváhejte ani minutu a napište nám. Jsme tady pro Vás.

Zjistit Google Pagerank Zjistit S-rank

optimalizace PageRank.cz