Fotbalové sportovní dresy - zakázková výroba.

Střihy fotbalových dresů    Zakázkové sportovní fotbalové dresy jsou vyráběny z klasického polyesterového úpletu FILLEX 061, určeného speciálně pro výrobu dresů. Potisk je prováděn sublimací, což zaručuje vysokou odolnost potisku vůči vodě i UV-záření. Vlastní výroba - potisk je realizován digitálně (na plotru), což umožňuje velmi příznivou cenu již při výrobě malého počtu dresů (třeba i 1 kusu).  

     V naší nabídce se jedná, na rozdíl od řady jiných nabídek, o stoprocentní zakázkovou výrobu, na dresech může být i reklama. Při výrobě se totiž vychází vždy z bílého materiálu a jsou potiskovány jednotlivé díly dresu před jeho sešitím. To skýtá možnost celoplošného potisku Vámi zadanou základní barvou, která je tištěna společně s ostatními motivy na dresu, které si určíte také Vy. Tedy žádný výběr z určitého počtu vyvzorovaných modelů, ale zcela vlastní a originální dresy.

      Pochopitelně Vám nůžeme dodat celé sady dresů na fotbal tak, jak to kopaná vyžaduje, tedy nejenom dresy hráčské, ale i fotbalový brankářský dres s polstrovanými předloktími a boky nohavic.

     Prosíme sběratele, aby po nás nepožadovali dresy reprezentačních a ligových mužstev; ty jsou chráněny autorskými právy a my tato práva nevlastníme. Děkujeme.

Brankářský dres včetně trenýrek

     A co všechno může být předmětem Vaší volby ?

  • Střih; rovný střih nebo raglán (používá se v případě, že na dresu chcete mít natištěný motiv, který přechází z ramenou na rukávy) - viz obrázek.
  • Délku rukávů; krátký nebo dlouhý rukáv.
  • Typ trenýrek; čtyřdílné nebo šestidílné (s lampasy).
  • Velikost dresu; viz velikostní tabulka.
  • Motiv a barevné provedení potisku dresu včetně základní barvy dresu, čísel a jmen hráčů, sponzorských log apod.

     Pro potisk dresů je potřeba grafický návrh zpracovaný v křivkách (vektorová grafika), nejlépe v programu CorelDRAW. Víme, že jen málo zákazníků má možnost takového zpracování, proto jsme připraveni Vám tyto grafické práce provést.

     Jestliže Vás naše nabídka fotbalových dresů kladně oslovila a potřebujete další infornace, napište nám. A to i v případě, že Vám informace stačily a chcete si dresy objednat.