Motokrosové dresy - zakázková výroba.

Střihy motokrosových dresů

     Nabízené motokrosové dresy jsou vyráběny z klasického stoprocentního polyesterového úpletu, určeného pro výrobu dresů. Potisk je prováděn sublimací, což zaručuje jeho vysokou odolnost vůči vodě i UV-záření. Vlastní tisk je realizován digitálně (na plotru), což umožňuje velmi příznivou cenu již při výrobě malého počtu dresů (třeba i 1 kusu).

     V naší nabídce se jedná, na rozdíl od řady jiných nabídek, o stoprocentní zakázkovou výrobu. Při výrobě se totiž vychází vždy z bílého materiálu a jsou potiskovány jednotlivé díly dresu před jeho sešitím. To skýtá možnost celoplošného potisku Vámi zadanou základní barvou, neboť je tištěna společně s ostatními motivy na dresu, které si určíte také Vy. Tedy žádný výběr z určitého počtu vyvzorovaných modelů, ale zcela vlastní a originální dresy.

     Motokrosové dresy jsou standardně vybaveny dlouhými rukávy. Zadní díl dresu může být stejně dlouhý, jako přední díl, nebo může být prodloužený (viz obrázky). Límec a manžety jsou vyrobeny z elastického materiálu

     Prosíme sběratele, aby po nás nepožadovali dresy reprezentačních mužstev nebo motokrosových stájí; ty jsou chráněny autorskými právy a my tato práva nevlastníme. Děkujeme.

 

Ukázka motokrosových dresů

     A co všechno může být předmětem Vaší volby ?

  • Velikost dresu; viz velikostní tabulka.
  • Motiv a barevné provedení potisku dresu včetně základní barvy, jmen, nápisů, sponzorských nebo klubových log apod.

     Pro potisk dresů je potřeba grafický návrh zpracovaný v křivkách (vektorová grafika), nejlépe v programu CorelDRAW. Víme, že ne mnoho zákazníků má možnost takového zpracování, proto jsme připraveni Vám tyto grafické práce provést.

     Jestliže Vás naše nabídka cyklistických dresů kladně oslovila a potřebujete doplnit nějaké infornace nebo si chcete dresy objednat, neváhejte a napište nám. Rádi na všechny e-maily odpovíme.

Zjistit Google PagerankZjistit S-rank

optimalizace PageRank.cz